Pasifik İnşaat

Pasifik İnşaat estetik ve konforlu alanlar yaratarak, beklentilerin ötesinde bir yaşam standardı için detaylı düşünülmüş, sınırsız hayal gücüyle işlenmiş, akıldan ve teknolojiden beslenen bir felsefeyle şehre ve geleceğe şekil verme hedefiyle inşaat sektöründeki yolculuğuna başladı. Katma değerli projeler geliştirmek amacıyla 2008 yılında kurulan Pasifik İnşaat, özgün mimari yaklaşımı, kaliteli hizmetleri, teknolojik alt yapısı ve lokasyonu ile fark yaratan projeler geliştirme misyonuyla faaliyet gösteriyor.

İz bırakan ve her biri kendini aşan projelere imza atmak için yola çıkan Pasifik, Next Level Ankara, Next Level Loft Ofis ve Next Level Çayyolu ile sektördeki iddiasını kanıtlamıştır. Şimdi ise Merkez Ankara projesi ile bu iddiasını taçlandırma hedefindedir.

Merkez Ankara projesi, tek parselde inşa edilen Türkiye’nin en büyük karma kullanımlı gayrimenkul yatırım projesidir. Merkez Ankara projesi, tarihi ve politik öneme sahip olan başkent Ankara’da dinamik ve enerjik yeni bir merkez oluşturmayı amaçlamaktadır. Merkez Ankara projesi ile şehir merkezi yeniden tanımlanacak ve kent silüeti fark edilir bir değişime uğrayacaktır.

Şehri değiştiren, hayatı farklılaştıran, şehircilik kavramına yeni açılar katan bir anlayışla hareket eden Pasifik, sadece güzel, sağlam binalar yapmayı değil, geleceği inşa etmeyi hedefliyor.

Proje Künyesi
Proje İsmi
MERKEZ ANKARA
Arsa Sahibi
EMLAK KONUT GYO A.Ş.
Yatırımcı
PASİFİK İNŞAAT
Mimari Proje
KPF NEW YORK
AVM Konsept Proje
DDG BALTIMORE
Mimari Uygulama Projeleri
A TASARIM, ACE MİMARLIK, YAZGAN MİMARLIK
Peyzaj Projesi
DS MİMARLIK
İç Mimari Proje (Konutlar)
BRIGITTE WEBER MİMARLIK
Statik Projeler
THORNTON TOMASETTI, KINACI MÜHENDİSLİK
Mekanik Proje
GMD MÜHENDİSLİK, OKUTAN MÜHENDİSLİK
Elektrik Proje
YURDAKUL MÜHENDİSLİK, HB TEKNİK, ÖZAY MÜHENDİSLİK
Deprem-Statik Danışmanı
PROF. DR. RAMAZAN LİVAOĞLU (ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ)
Cephe Danışmanı
WERNER SOBEK
Rüzgâr Danışmanı
RWDI
Asansör Danışmanı
WSP HONG KONG, BY LIFT
Yangın Danışmanı
ALARA PROJE
Aydınlatma Danışmanı
ZKLD LIGHTING DESIGN
Akustik Danışmanı
MEZZO STÜDYO
Güvenlik Danışmanı
IC TS GLOBAL
Trafik Danışmanı
MIC MİLANO
Otopark Danışmanı
2A GRUP