Merkez Ankara

Günümüzde birçok projede herkesin yaşam stiline göre farklı bir anlayışla tasarlanan evler görmeye alışkınız. Merkez Ankara bu konsepti bir üst boyuta taşıyarak, farklı yaşam stilleri için farklı yaşam alanları sunuyor. Aile Konutları ve Şehir Süitleri olarak adlandırılan iki farklı konut bölgesi birbirinden tamamen bağımsız olacak şekilde Alışveriş Caddesi’yle bölünüyor.

Hayatınızda Spora
Yer Açın

Enerjisini sporla tazelemek isteyenler, spor merkezlerinde sağlıklı bir hayatın keyfini çıkaracak. Fitnesstan yüzmeye, squashtan boksa birçok farklı spor imkanı sunan bu spor merkezleri, Merkez Ankara sakinlerinin vazgeçilmezi olacak.

Her Andan
Keyif Alın

Merkez Ankara’da yaşadığınız her andan keyif almanız için tüm detaylar düşünüldü. Günün stresinden uzaklaşacağınız hobi atölyelerinden spor alanlarına, ailenizle keyifli zamanlar geçireceğiniz yüzme havuzlarından çocuk oyun odalarına, hayatınızın merkezinde ne varsa Merkez Ankara'da sizi bekliyor.

Kendinize Daha Fazla
Vakit Ayırın

Merkez Ankara’da günün yorgunluğunu atacağınız, huzur bulacağınız, dinlenirken kendinizi yeni güne hazırlayacağınız bir SPA merkezi de yer alıyor. İster iş çıkışı rahatlatıcı bir masaj yaptırın, isterseniz arkadaşlarınızla sauna sonrası ferahlığı yaşayın. Merkez Ankara’da her şey, siz kendinize daha fazla vakit ayırın diye düşünüldü.

Yeşilin Her
Tonuna Bağlanın

Peyzaj projesi dünyadaki son trendlere göre tasarlanan Merkez Ankara’nın yemyeşil bahçeleri, çimenlerle kaplı teras parkları, bisiklet yolları, koşu parkurları, su duvarları ve doğal güzellikleri ile haftanın stresini üzerinizden atacak, rahat bir nefes alacaksınız. İçinde ekolojik pazar bile bulunduran Merkez Ankara sağlığınızı düşünen eşsiz bir proje.

Çocukları Hayatın
Merkezine Alın

Çocukların sevdiği her şey Merkez Ankara’da bir araya geliyor. Farklı yaş gruplarının bedensel ve zihinsel gelişimleri için temalı açık hava çocuk parkları; yaratıcılıklarını, merak ve keşfetme arzularını destekleyen oyunlar, eğitici ve öğretici aktivitelerin yapıldığı bir çocuk merkezi… Merkez Ankara’da küçükler, güvenli bir ortamda özgürce oynayacak, çocukluklarını yaşayacak, her gün yeni bir şeyler öğrenecek, sağlıkla gelişecek.

Yeniliklere Açık Olun

Merkez Ankara’nın alışveriş caddesi, açık alanlarıyla ezberleri bozarak, size yalnızca bir alışveriş caddesi değil, bir dünya sunuyor. Alışveriş merkezinin tam kalbinde yer alan ve çevresi çeşitli kafe, restoran ve butiklerle çevrili The Events Plaza’da keyifle kahvenizi içerken, ünlü moda mağazalarına ev sahipliği yapan The Lifestyle Park’ta size özgü stilinizi oluşturabileceksiniz. Üstü yarı açık bir şehir meydanı olan The Landmark Terrace en güzel buluşmalarınıza ideal bir konum olacak. Alışveriş caddesinin en dikkat çekici bölümü olan, restoranlar ve açık-kapalı yemek bölümleriyle The Sunken Garden en lezzetli menüleri size sunarken, bir alışveriş caddesi şeklinde tasarlanan The Shopping Promenade’da tüm ihtiyaçlarınıza ulaşabileceksiniz.

Her Şey Evinizin Altında

Türkiye’nin en büyük karma yaşam projesi olan Merkez Ankara, ihtiyacınız olan ve olabilecek her şeye ev sahipliği yapıyor. Günün yorgunluğunu atabileceğiniz yeşil alanlara, şık restoranlara ve yüzlerce farklı seçenek sunan bir alışveriş merkezine ulaşmak için birkaç adım atmanız yetiyor.

Seçme Özgürlüğünüzü Kullanın.

10 blokta, toplam 1.578 konutun bulunduğu Merkez Ankara’nın Şehir Süitleri'nde 1+1 ve 2+1, Aile Konutları'nda ise 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 seçenekleri mevcut. Kullanışlı otopark alanları, özel bahçeleri, gelişmiş teknolojik altyapısı, engelli dostu tasarımı ve farklı ihtiyaçlara göre özelleştirilebilen modüler seçenekleriyle Merkez Ankara’da kendiniz ve aileniz için en uygun seçeneği mutlaka bulacaksınız.

Aile Konutları

Aileler için tasarlanan Aile Konutları’nda geniş metrekareli, aile yaşantısına uygun işlevsel evler, ailelere yönelik aktivite ve yaşam alanları yer alıyor. Tek bir stilin çeşitli kombinasyonları ile farklı daire tipleri sunan Aile Konutları size Ankara’nın kalbinde mutlu bir aile yaşamı sunuyor.

KAT PLANI
Şehir Süitleri

Genç profesyoneller için tasarlanan Şehir Süitleri, Aile Konutları’na göre daha küçük metrekareler ile yalın ve dinamik stillerde inşa ediliyor. Sosyal, sportif olanakları, genç tasarımı ve ayrıcalıklı yaşam alanları ile sakinlerine mükemmel bir yaşam deneyimi sunuyor.

KAT PLANI
İş Hayatında Prestijinizi Yükseltin

Merkez Ankara, şehrin en görkemli iş merkezine ev sahipliği yapıyor. Üç iş kulesi ve 1.429 ofisten oluşan bu prestijli iş merkezindeki en uzun kule tam 220 metre yüksekliğinde...

A+ prestijli ofisleriyle size ideal bir çalışma ortamı sunan Merkez Ankara, yeni iş adresiniz olmayı fazlasıyla hak ediyor. Konumu, efektif alan çözümleri, ulaşım kolaylığı ve altyapı sistemleriyle küçük ve büyük ölçekli fark etmeksizin tüm kullanıcılarına eşsiz bir ortam sağlıyor. Konforlu dinlenme alanları, kış bahçeleri ve şehir manzarası ile işten eve dönerken doğanın tadını çıkarmak ya da trafiğe takılmadan sevdiklerinizle güzel bir mekanda vakit geçirmek... Merkez Ankara’da bunların hiçbiri hayal değil.

Ankara’nın Kalbindeki Süper Kulede Çalışın

Merkez Ankara’nın kuzey ucundaki Süper Kule, yeni Ankara’nın imar planında yer alan en yüksek gökdelen. Bu prestijli kulede şehre yukarıdan bakmak ve iç dekorasyonunu istediğiniz gibi yapabileceğiniz, VIP girişlere sahip ofislerde çalışmak gerçek bir ayrıcalık.

Kolektif Ofisler ile İşinizi Kolaylaştırın

Kompakt ve kullanışlı alanlarıyla sadece birkaç saat içinde gelip yerleşebileceğiniz Kolektif Ofisler, yeni fikirleri hayata geçirmeniz için size yaratıcı olanaklar sunuyor. Kolektif Ofisler tüm bireysel ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayarak hem işinizi kolaylaştırıyor hem de siz ve çalışanlarınıza eşsiz bir çalışma atmosferi sunuyor.

Teras Ofislerden Şehre Bakın

Mesai boyunca size eşlik edecek Millet Bahçesi manzarasına sahip Teras Ofisler, hem size hem de çalışanlarınıza ilham verecek, onları motive edecek ve çalışma saatlerinin daha verimli geçmesini sağlayacak. İş ortaklarınız ve müşterileriniz toplantılarını hep sizin ofisinizde yapmak isteyecek. İş aralarında verdiğiniz molalar ise artık çok daha keyifli, bol oksijenli ve ferah bir hale gelecek.