Kalbi Ankara ile Atanlara...

Bir büyülü hikayedir Ankara...
Tarih, kültür ve hayat dolu bir hikaye...

Ankara dostluktur, harekettir, canlılıktır.
Huzurdur, yeşildir, hayatın ta kendisidir.

Tunalı’da bir kahve,
Eymir’de bir sabah yürüyüşüdür.
Seymenler’de çimlere uzanıp yıldızları seyre dalmak,
Kızılay’da bir kitapçının rafları arasında kaybolmaktır.
Çankaya’da bir akşam yemeği,
Kale’de bir bardak çay eşliğinde kadim medeniyetlere bakmaktır

Ankara, Doğu ile Batı’nın, dün ile bugünün,
geleneksel ile modernin eşsiz birlikteliğidir.
Sadece Türkiye’nin değil hayatın da merkezidir.
Kalbi Ankara ile atanlar için Ankara’nın tam kalbindeyiz.
Merkezinde sizin olduğunuz, bu ayrıcalıklı hayata davetlisiniz.

Ankara’nın Konuştuğu
Projede Oturun.

Yaşam, ticaret, büyüme ve iş birliği açısından birçok heyecan verici yeniliği beraberinde getiren Merkez Ankara şehir hayatına yeni bir bakış açısı getiriyor.

Tüm dünyada sadece estetik anlamda değil, şehir yaşamına kattığı değerle de ön plana çıkan projeleriyle tanınan Kohn Pedersen Fox (KPF), Merkez Ankara’nın nefes kesen mimari tasarımına hayat veriyor.

Yeni Yaşamınızın
Mimarları.
Şehir Merkezindeki
En Büyük Karma Yaşam
Projesiyle Tanışın.

Lüks anlayışınızı değiştiren 1.578 konut, şehrin en prestijli iş kuleleri ve A+ konfor özellikleriyle göz dolduran 1.429 ofis, dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan 206 mağazadan oluşan 600 metrelik alışveri caddesine sahip açık AVM...

Merkez Ankara, şehrin gerçek merkezinde, başlı başına bir merkez...

Merkez Ankara, tek parselde 125 dönümlük proje alanıyla sadece Ankara’nın değil, Türkiye’nin de en büyük karma yaşam projesi.

Ankara’nın En Büyük
Bahçesine Komşu Olun.

1.7 milyon m2 büyüklüğüyle göz dolduran Millet Bahçesi’ne doğrudan erişim imkânı olan proje bir üst geçit vasıtasıyla Millet Bahçesi’ne bağlanacak ve yaşam alanınızın bir parçası haline gelecek.

Yeşil ve Mavinin
Her Tonunu Keşfedin.

Uçsuz bucaksız yeşil alanlar, binlerce ağaçla dolu yemyeşil korular, masmavi göller, doğal göletler, ışıl ışıl dereler ve su kanallarını küçük köprülerle aşan kilometrelerce uzunluğa sahip yürüyüş, koşu ve bisiklet yolları, 4 km uzunluğunda tramvay hattı ve şehir içinde araçsız ulaşım imkânı...

Millet Bahçesi sunduğu tüm bu güzelliklerle yaşam kalitenizi artıracak.

Çocuklarınız
İyi Bir Eğitime Yakın Olsun
Siz de İş Yerinize...

Şehrin önemli eğitim kurumlarına, ilkokul, lise ve üniversitelerine çok yakın bir konumda hayata geçiyor; çocuklarınız için geniş eğitim olanakları ve fırsatlarla dolu, iyi bir gelecek vaat ediyor. Aynı zamanda birçok iş merkezine yakınlığı ile size daha kaliteli bir hayat vaat ediyor.

Spor, Kültür ve
Sanatın Merkezinde Olun.

Etkinlik, kültür-sanat, konser alanları, farklı medeniyetlere ait müzeler, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası binasına ilave yapılacak olan kültür-sanat binaları ve yeni 19 Mayıs Stadyumu da Millet Bahçesi’nin içinde yer alacak. Merkez Ankara’da, çevrenizdeki hayatın ritmi ve enerjisiyle canlanacaksınız.